מתקני בית האבות

בית כנסת

בבית האבות גן דוד, קיים בית כנסת מכובד המחולק לחדר תפילה  וחדר עזרת נשים. בית הכנסת משמש את דיירי הבית וכן מתפללים הגרים בשכנות ואלה, משמשים בחום ואהבה עזר לדיירים המגיעים ונעזרים בהליכונים וכסאות גלגלים. את בית הכנסת מנהל הרב אשר שוורץ, ומתקיימות בו 3 תפילות במהלך היום, בשבתות, ראש חודש וחגים, באווירה צעירה ומניין מלא:  תפילת שחרית (בכל יום בשעה 06:30, בשבתות ומועדים בשעה 08:00 בחול המועד וימים נוראים 07:00 ), תפילת מנחה ותפילת ערבית. בימי החול זמני מנחה וערבית משתנים בהתאם להשתנות היום ולנוחיות המתפללים.

הזמנים מתפרסמים על גבי מסך דיגיטלי הממוקם בבית הכנסת.

כמו כן, בכל ימות החול, בין תפילת מנחה לערבית ובשבתות לפני קריאת התורה, מתקיימים שיעורי תורה ע"י הרב אשר שוורץ, בנושאים שונים ובשבת בנושא פרשת השבוע.

בגן דוד קימת חשיבות לערכים הדתיים כמו הדלקת נרות חנוכה ,קריאת המגילה, קידוש לכל דיירי המוסד בכל שבת ע"י הרב וכדומה. 

קפיטריה

ישנה קפיטריה הפתוחה לרווחת הדיירים שבה ניתן לרכוש במחיר סמלי: קפה, תה, סנדויצ'ים, עוגיות, גלידות, מוצרי טואלטיקה בסיסיים וכו'

חדר אוכל

מאז ומעולם נושא גאוותנו הוא חדר האוכל , מוגש שם אוכל כשר, תפריט עשיר ומגוון ובעיקר מבחר של טעמים, שפע אדיר של מנות מושקעות טריות ואיכותיות סגנונות אוכל מעורבים קינוחים ועוגות מדהימות הכל מאפה ועבודת הבית.של השף שלנו .

בחדר האוכל מגישים ארוחת בוקר וערב ישראלית עשירה בהנחיית דיאטנית קלינית וארוחת צהריים בשרית עשירה.

עמדות מחשב

שימוש קבוע של ההורים שלכם בשלל האפליקציות והכלים הטכנולוגיים הקיימים כיום לא רק יגרמו להם לשעות של הנאה, אלא יספקו להם את הידיעה שהם לא נשארו מאחור והם רלוונטיים גם בעולם של היום.

העלאת הערך העצמי שבעצם השליטה בסמארטפון ובטאבלט יעלו את קרנם בעיני עצמם ויספקו להם כלי אמיתי להתמודד עם הבדידות שמאפיינת את גיל הזהב.

החצר אחורית

פינת חמד קטנה ומקורה בה ניתן לשבת ולנוח במהלך שעות היום וערב וכמו כן לארח שם בני משפחה וחברים.

פינה טלוויזיה

פינה בה ניתן לצפות בטלוויזיה 24 שעות ביממה ולהתעדכן במה שנעשה בעולמנו.

פינת ספרייה

ממוקמת בכניסה לבית בצמוד לעמדת הקבלה בספריה ניתן למצוא ספרים ומגזינים בשפות שונות לרווחת הדיירים, כמו כן משחקי חברה.